Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Azerbaycan Musiqisi Kafkasin Gürleyen Sesi Dahasi... Bilgi Paylasim Adresi...www.ay-maral-can.tr.gg
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Orhan Gencebay Hatasiz Kul Olmnaz
Zalim Sözler  Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:47 am tarafından AyMaRaLCaN

» Hatasız Kul Olmaz
Zalim Sözler  Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:45 am tarafından AyMaRaLCaN

» Rüzgar alabildiğine hırçın ...
Zalim Sözler  Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:42 am tarafından AyMaRaLCaN

» ANADOLU'DA ERMENİ ZULMÜ
Zalim Sözler  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:11 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Elesger
Zalim Sözler  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» QURBAN ADINA
Zalim Sözler  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azərbaycan karikatura tarixi
Zalim Sözler  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:02 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azeri Mutfagi -Tursular
Zalim Sözler  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:00 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Mutfağı Özellikleri
Zalim Sözler  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 8:58 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Istatistikler
Toplam 3 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: MaRaLCaN

Kullanıcılarımız toplam 725 mesaj attılar bunda 372 konu

Zalim Sözler

YazarMesaj
AyMaRaLCaN

AyMaRaLCaN

Zalim Sözler  Empty
MesajKonu: Zalim Sözler    Zalim Sözler  Icon_minitimeCuma Ara. 23, 2011 1:08 pm

Zalim Sözler

♥ zalim sözler : Hayat öyle zalim hocadırki" Sözlü yapmadan yazılı yapar"

♥ zalim sözler : sevilen zalimse seven ne yapsın sevilen seviyorsa sevmek güzeldir

♥ zalim sözler : Yarın birgün seninle olsam olmasam hiç farketmez ben artık küstüm aşklara zalim

♥ zalim sözler : sev dedin sevmedim mi?kıymetini bilmedimi sen gittin suç bendemi zalim

♥ zalim sözler : Günler ne kadar zalim olursa olsun geçmeye mahkumdur

♥ zalim sözler : bu yaranın adı hasret öldürdü bitirdi gençligimi , bir zalime kurban gittim dermansız bıraktı yüreğimi

♥ zalim sözler : hayataki en ağır en zorlu ençileli yük onursuzluktan boyun eğmekten ve zalimi övmekten daha ağır değildir.

♥ zalim sözler : Yıllar ne kadar zalim olursa olsun geçmeye mahkumdur

♥ zalim sözler : Sevilen zalimse seven ne yapsın

♥ zalim sözler : olmuyor zorla değil olmuyor görmüyor nasıl yükseklerdesin sevmiyor yürek ondan zalimi sevmiyor buna sende dahilsin bir deli yürek acısındayım bak yine kara odalardayım bir gece gibi yakınındayım en büyük aşkım sensin

♥ zalim sözler : bedenimde degil kalbimde derdim tek alıskanlıgım bir zalim sevdim

♥ zalim sözler : bu sevdanın adı hasret öldürdü bitirdi gençliyimi bir zalime kurban düştük dermansız bıraktı ikimizi urfalı suskun

♥ zalim sözler : bedenimde değil kalbimde derdim tek alışkanlığım bir zalim sevdim

♥ zalim sözler : aşk insaNI hasta eder dertli eder deli eder ama en önemlisi aşk insanı zalim yapar tıpkı senin gibi

♥ zalim sözler : küstürdün zalim felek beni küstürdün aldın yarim elimden çaldın götürdün gözümde ne varsa sildin süpürdün hayata doymadan küstürdün beni

♥ zalim sözler : zalimin zulmü varsa, sevenınde ALLAH'ı var be gülüm

♥ zalim sözler : bir gül kadar güzel ol dikenleri kadar zalim olma,sevdiğine öyle bir söz söyleki,ya sonsuza kadar yaşat,ya da bir defada öldür,asla yaralı bırakma

♥ zalim sözler : Gel gel gel elleri cennet kokan yarimm hic geçmedi seni seven halim seni çalan şimdi mutlu şimdi zalim

♥ zalim sözler : Ne ferdi ne orhan en iyisi sen söyle müslüm baba NeReDeN_SeVdiM_O ZaLiMi

♥ zalim sözler : Kabul et sonu yoktu birgün ayrılacaktık´kaderin kucagında belki bir oyuncaktık kabul et suçunu seninde var hataların çalmıştı kapıyı o hain zalim AYRILIK

♥ zalim sözler : gittiğin o yollar senin bir gün sonun olacak seni ben değil zalim kara toprak saracak

♥ zalim sözler : sensizliği düşünemezken bir gece vakti ayrılık çöküyor omzuma.. gecem uzun sen yokken nefesinin sıcaklığı yok artık ya yanımda ben neyleyim sensiz hayatı zalim

♥ zalim sözler : aşkta hızlı yolda yavaş biz müslümcüyüz arkadaş ne ferdi ne orhan bilir bu derdi sen söyle müslüm baba nerden sevdim o zalimi

♥ zalim sözler : Şu zalim dünyaya geldim geleli yüzüm birkez olsun gülmedi dün gece rüyamda bir peri yüzünü güldürecek biri var dedi kim diye sorduğumda senin ismini söyledi

♥ zalim sözler : Gayem zati halinizi taciz etmek değil efkaru umumiyede muhabbet kurmaktır.Cevabu musbetiniz kalbi hazalimi tamiri temin edeceğinden o güzel sohbetinize talibim

♥ zalim sözler : ne orhan ne ferdi hiç kimse bilmezzz bendeki derdi sen söle müslüm baba nerden sevdim o zalimi

♥ zalim sözler : 1907 doğdu aşkımız zalimler duyun bu senede şanpiyon aslan terbiyecisi

♥ zalim sözler : Gayem zatialinizi taciz etmek değil, Efkarı Umumiye?de muhabbet kurmaktır. Cevabı müsbetiniz kalbi hazalimi tamir-i temin edeceğinden, dest-i muhabbetinize talibim.

♥ zalim sözler : düstüm zalim eline yillarca gülemedim bin türlü aci çektim yine de ben ölemedim

♥ zalim sözler : Aşk Yalanmış Sevda Yalan Sen Yalansın Hayat Yalan Bende Sana Uydum Zalim Senin İçin Oldum

♥ zalim sözler : Hayat öyle zalim hocadırki" Sözlü yapmadan yazılı yapar"

♥ zalim sözler : sevilen zalimse seven ne yapsın sevilen seviyorsa sevmek güzeldir

♥ zalim sözler : Yarın birgün seninle olsam olmasam hiç farketmez ben artık küstüm aşklara zalim

♥ zalim sözler : sev dedin sevmedim mi?kıymetini bilmedimi sen gittin suç bendemi zalim

♥ zalim sözler : Günler ne kadar zalim olursa olsun geçmeye mahkumdur

♥ zalim sözler : bu yaranın adı hasret öldürdü bitirdi gençligimi , bir zalime kurban gittim dermansız bıraktı yüreğimi

♥ zalim sözler : Sevilen zalimse seven ne yapsın
https://maralcan.yetkin-forum.com

Zalim Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Espirili Sözler
» İçten Sözler
» Agır Sözler