Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Azerbaycan Musiqisi Kafkasin Gürleyen Sesi Dahasi... Bilgi Paylasim Adresi...www.ay-maral-can.tr.gg
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Orhan Gencebay Hatasiz Kul Olmnaz
Damar Mesajlar  Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:47 am tarafından AyMaRaLCaN

» Hatasız Kul Olmaz
Damar Mesajlar  Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:45 am tarafından AyMaRaLCaN

» Rüzgar alabildiğine hırçın ...
Damar Mesajlar  Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:42 am tarafından AyMaRaLCaN

» ANADOLU'DA ERMENİ ZULMÜ
Damar Mesajlar  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:11 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Elesger
Damar Mesajlar  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» QURBAN ADINA
Damar Mesajlar  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azərbaycan karikatura tarixi
Damar Mesajlar  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:02 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azeri Mutfagi -Tursular
Damar Mesajlar  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:00 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Mutfağı Özellikleri
Damar Mesajlar  Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 8:58 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Istatistikler
Toplam 3 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: MaRaLCaN

Kullanıcılarımız toplam 725 mesaj attılar bunda 372 konu

Damar Mesajlar

YazarMesaj
AyMaRaLCaN

AyMaRaLCaN

Damar Mesajlar  Empty
MesajKonu: Damar Mesajlar    Damar Mesajlar  Icon_minitimeCuma Ara. 23, 2011 12:57 pm

Damar Mesajlar

Ben Serseriyim! HayaLLerimi Yakın,Resmime Bakıpta AğLamayın.Bu Bir Hatıradır,DikkatLi Bakın.Kıymetim Yoksa, ''YIRTIP ATIN''

BedduaLarımı Onda Bırakır SevapLarımı Yüreğimde SakLarım.. Masum Bir Günahsa Yaşadığım Gururumdan Susarım

Sabıkası Yok BeLLi Suçu Aşık oLmak,Senin İçin SokakLarda Yatmak,Senin Niyetin Benden Uzak KaLmak,Yakıştımı Be GüLüm.. ''BiZi BöYLe ArKaDaN VuRMaK''

CepLerim Esrar DoLu Gidiyorum Kumara,DünyaLarı Kaybettim GüLüşün 10 Numara,Bir Resmin Vardı Astım Duvara,Baktıkça Yapıştırıyorum Bir Cıgara

Sıgara Keyif Vermiyor,BaLLy Kafa Yapmıyor,Esrar'a Para Yetmiyor,Lan aLLah'sız Sensiz GünLer Geçmiyor

Giderken Bir Adres Bırakmadı mı,Gözünden Yaş Döküp AğLamadı mı,YaLvarırım SöyLeyin Bir BiLen Varmı,Nereye Gitti O Bana SöyLeyin

ÖzneLerime Karışmadan GirebiLeceksen CümLeLerime,Kirpik ÜçLarımı IsLatmadan GidebiLeceksen ve Göz BebekLerime Çocuğun Gibi BakabiLeceğine Söz Vereceksen... Şimdi Bütün YoLLarı ''oRoSPu eDeRiM aYaKLaRıNa''

ŞansızLık Peşimde DertLer SıraLı,GüLmedi TaLihim Bahtım KaraLı,Kavgam Var KaderLe KanLı BıçakLı,Vuracaksa Vursun Daha Ne oLsun

3 ÇarşafLa SarıLan Cıgaranın,Bir Bardak ÇayLa PatLayan Hapın,Yarım PipetLe ÇeKiLen Kokainin,Bir FoLyo iLe İçiLen Kovanın,İkiye BöLünüp YeniLen Mantarın,Eski Bir İğneyLe aLınan Eroinin DeğiL, ''BiZ ToPKaPıNıN MüPTeLaSıYıZ''

Dedim Ya GüzeLim.!! İşte Ben Buyum.Öz Ve Öz Garaj aLtı Çocuğuyum.Rakı,Şarap İçerim,Disko Dans BiLmem.Mini Etek Giydirip,MersedesLerde Gezdiremem.eLLerine Oje,GözLerine Sürme Çektiremem... Dedim Ya GüzeLim.!! İşte Ben Buyum.Bir Daha Beni Ararsan,iLk Adresim DeLi KanLıLar Caddesi Cebi DeLik Kıraathanesi,Eğer Orda Yoksam İkinci Adresim BeLLi ''BaYRaMPaŞa CeZaEVi'

Adım serseri! SokakLarda Büyüdüm Ben,KoLumda JiLet İzLeri,GönLümde DostLarımın Sevdası.Ben Hep SokakLarda Büyüdüm Kızım..!!! Senin Gibi Sıcak SobaLarda Isınıp,Sıcak YorganLara SarıLmadım.Herkesin Derdine Koşar Bu serseri

Satmadık Dostumuzu,BiLdik Hasmımızı,Kapatmadık EskiLerden KaLmış Yaramızı,Akıtırız Kardeş Uğruna Kanımızı. BiLsinLer ki; ''KRaLLaR öLMeDeN BıRaKMaZ TaCıNı''

SöyLe SatıLık Aşkının Fiyatı Ne,SöyLe Değdimi ŞerefsizLiğine.Dünya Döndükçe Tek Gerçeğim Şu; ''SeNiN İçiN DıŞıN KaHPe''

Bu KaLbimi Kör KuyuLara Atıpta Yüreğime PasLı ZincirLer Vurupta SürgünLere Göndermek KoLay DeğiLmi Yazık DeğiLmi Günah DeğiLmi Can,Beni Böyle Yarım Bırakıyorsun Ya YapayaLnız Darma Duman DuyguLarLa aLLah'ından da Korkun Yokmu SöyLe Sende Vur Düşmüşüm NasıL oLsa ZaLİM

Severim BeLki DeLice Hem Hayatta Hem de öLünce Ama Bırakıp Gidersen ZaLimce Bende Seni Vururum kahpece

Bir Nefes Çektim CiqaradaN Sonkez Baktım HayaTa BitsiN artık HerSey Tmm GidiOrm ELveda Dünya

Bnden Sna Hediye Sevqi DoLu KaLbim DeLi DoLu Sevgm Eger Bna DöNerSn 1 Daha SarıLıp SeviOrum DerSen DünyaLar Bnm OLur Askm 1biLsen
https://maralcan.yetkin-forum.com

Damar Mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anlamlı Mesajlar
» Etkileyici Mesajlar
» Romantik Mesajlar