Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Azerbaycan Musiqisi Kafkasin Gürleyen Sesi Dahasi... Bilgi Paylasim Adresi...www.ay-maral-can.tr.gg
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Orhan Gencebay Hatasiz Kul Olmnaz
 Əcələ qədər mənimlə qal Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:47 am tarafından AyMaRaLCaN

» Hatasız Kul Olmaz
 Əcələ qədər mənimlə qal Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:45 am tarafından AyMaRaLCaN

» Rüzgar alabildiğine hırçın ...
 Əcələ qədər mənimlə qal Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:42 am tarafından AyMaRaLCaN

» ANADOLU'DA ERMENİ ZULMÜ
 Əcələ qədər mənimlə qal Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:11 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Elesger
 Əcələ qədər mənimlə qal Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» QURBAN ADINA
 Əcələ qədər mənimlə qal Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azərbaycan karikatura tarixi
 Əcələ qədər mənimlə qal Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:02 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azeri Mutfagi -Tursular
 Əcələ qədər mənimlə qal Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 9:00 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Mutfağı Özellikleri
 Əcələ qədər mənimlə qal Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 8:58 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Istatistikler
Toplam 3 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: MaRaLCaN

Kullanıcılarımız toplam 725 mesaj attılar bunda 372 konu

Əcələ qədər mənimlə qal

YazarMesaj
AyMaRaLCaN

AyMaRaLCaN

Əcələ qədər mənimlə qal Empty
MesajKonu: Əcələ qədər mənimlə qal    Əcələ qədər mənimlə qal Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 12:10 am

Səni sevirəm - sevgilərin ən gözəlini sənə vermək üçün. Səni düşünürəm gecələrcə- ən gözəl xəyalları sənə yaşatmaq üçün. Nə varsa sənə həsr etdim əllərimdəki, sənə həsr etdim ürəyimin hər zərrəsini.
Sən sev məni, sən qucaqla ürəyimin hər küncünü. Bir tək, səni yazdım taleyim deyə. Bir tək səni istəyirəm hər şeydən çox. Sən olmasan mənasız olar dünya, mənasız olar yaşamaq.

Gülürəmsə, xoşbəxtəmsə bil ki, bu sənin əsərindi. Bir tək sənin qollarındaykən yaşamağı sevirəm. Sənin qollarındaykən ağrıları unuduram.

Heç bir zaman izah edə bilmərəm səni sevməyin dadını. Və, doymaz ürəyim, doymaz əllərim, bədənim, səni sevməyə..
Mən sevirəmsə özümü sən sevdiyin üçündür məni.
Və sevirəmsə səni mənə sevməyi öyrətdiyin üçündür. Sevə bildiyim tək insan sən olduğun üçündür.

Bilirəm ki; nə vaxt dolsa gözlərim bir an ağrıyla, sən siləcəksən gözyaşlarımı. Nə vaxt sarılacaq bir bədən axtarsam, sən qucaqlayacaqsan məni. Və, sənin istiliyində tanıyacağam şəfqəti. Səninlə güləcək, səninlə ağlayacağam. Bildiyim tək gerçək sən olacaqsan həmişə.

Və mən, ən gözəl şeirlərimi sənə yazacağam. Ən gözəl xəyallarımı səninlə yaşayacağam...
Sən yetər ki, sabahlar da bu günkü kimi sev məni. Sənin sərxoşluğundan heç ayılmasın ürəyim.
Və, əcələ qədər mənimlə qal, tək mənimlə.

Sevirəm səni,
və bir ömür yaşadacağam,
ürəyimdə SEVGİNİ............alinti

https://maralcan.yetkin-forum.com

Əcələ qədər mənimlə qal
1 sayfadaki 1 sayfası